Scroll Top

O nas

Kilka słów o firmie...

APLIHAFT zajmuje się projektowaniem i produkcją wyrobów tekstylnych z wykorzystaniem haftu komputerowego oraz metodą aplikacji. Większość naszych własnoręcznie wykonanych produktów podlega specjalnej personalizacji, przez co zapewniamy że znajdziesz tutaj coś na każdą okazję!

   Odpowiednie przygotowanie projektu aplikacji i haftu w programie graficznym a następnie proces haftu odbywający się na Hafciarkach komputerowych umożliwia nam stworzenie indywidualnego i wyjątkowego prezentu dla wyjątkowej osoby. Zapewniamy że znajdziesz tu coś dla siebie!

   Staramy się aby jakość sprzedawanych produktów była jak najlepsza. Chcemy, by każdy klient był w 100% zadowolony z finalnego rezultatu. Każdy z naszych artykułów to rękodzieła, w które wkładamy ogrom serca i czasu a co nam daje niesamowitą radość tworzenia 🙂

   Wszystkie rzeczy tworzymy z bezpiecznych atestowanych i certyfikowanych materiałów. Gwarantujemy, że tkaniny oraz dodatki, z których szyjemy posiadają odpowiednie certyfikaty m.in. Certyfikat Bezpieczeństwa OEKO-TEX Standard 100, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla niemowląt.

O-NAS-nowe-zdj2
Małgorzata Brej

Założycielce firmy, Małgorzacie Brej, haft towarzyszy już od wielu lat. Z czasem stał się nie tylko pasją, ale i pracą. W swoje produkty wkłada ogrom serca i do każdego projektu podchodzi indywidualnie. Dzięki jej zaangażowaniu, każdy wyrób jest wyjątkowy i wykonany z dbałością o każdy szczegół. Od 2019r. działa pod nazwą Aplihaft. Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczne maszyny, materiały pierwszej klasy, a przede wszystkim – pasja do tworzenia wyjątkowych rzeczy, gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

0
Zadowolonych klientów
0
Wykonanych projektów
0
Kolorów nici do wyboru!
0
Lata na rynku