Scroll Top

Witajcie na naszym blogu!

Hej!

Bardzo nam miło, że tu zaglądnąłeś. Pozwól, że się przedstawimy. Jesteśmy Aplihaft – firma, która powstała z zamiłowania do tej szlachetnej metody zdobienia tekstyliów, jaką jest haft. Od wielu lat tworzymy z pasją i dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony. Mamy nadzieję, że dołączysz do tego grona! Jeśli szukasz firmy, która:

lepiej nie mogłeś trafić!

Zachęcamy do odwiedzenia innych zakładek, by poznać nas bliżej. W ”Galerii” znajdziecie mnóstwo zdjęć naszych wyrobów, które mogą stać się dla was inspiracją. Pamiętajcie – możemy uszyć dla was dosłownie wszystko! Szyjemy i haftujemy dowolne kształty i wzory. Dzięki personalizacji, możecie nadać charakteru większości tekstyliów. Zlecając nam wykonanie haftu, nie zawiedziecie się. W ”Sklepie” znajdują się zdjęcia i opisy gotowych produktów. Rzućcie na to okiem, na pewno coś wpadnie w wasze gusta 😉

"Praca wypełni ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi." (Steve Jobs).

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami dłużej. Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku, by być z nami na bieżąco!